Jak zrobić dobre wrażenie na mężczyźnie?

autor: Agnieszka Gałczyńska | 06.03.2017
Chłopak z dziewczyną

W końcu to facet Twoich marzeń i tak bardzo chcesz zrobić na nim piorunujące wrażenie.

Do Waszej randki zostało już tylko kilka godzin, a Ty ze zdenerwowania zaczęłaś obgryzać paznokcie? STOP! Przecież to nie tak ma wyglądać. Wrzuć na luz i przeczytaj kilka sprawdzonych sposobów na to, jak zrobić na facecie dobre wrażenie.

Pokaż się z najlepszej strony

Faceci są wzrokowcami. Jak to mówią – z naturą nie wygrasz. Mimo, że lubią dziewczyny inteligentne i przebojowe, to zwracają dużą uwagę na wygląd. Szarą myszką raczej nie pochwalą się przed kolegami, dlatego zanim wyjdziesz na randkę – zrób się na bóstwo. Załóż sukienkę. Najlepiej wybierz taką, która podkreśli atuty Twojej sylwetki. Ale pamiętaj – seksownie nie znaczy wyzywająco!

Zobacz też: Pięć przepisów na romantyczną kolację

Zainteresuj go

Pokaż, że jesteś interesująca, masz hobby i nigdy się nie nudzisz. O swoich pasjach mów z entuzjazmem. Dzięki temu zarazisz nimi faceta. Na jednej randce wcale nie musi się kończyć, a jeśli Ty kochasz teatr – to lepiej będzie, jeśli on też go będzie chociaż lubił, prawda? Jeśli okaże się, że macie wspólne zainteresowania – zaakcentuj to. W końcu najbardziej cenimy ludzi, którzy mają podobne poglądy do naszych.

Dziewczyna z lornetką

Prowadź rozmowę

Zachowaj zdrowy dystans między liczbą słów wypowiedzianych przez Ciebie, a Twojego partnera. Daj się poznać i mów o sobie, ale też koncentruj się na tym, co przekazuje rozmówca. Poświęć mu uwagę, wysłuchaj, okaż zainteresowanie. To tak jakbyś chciała powiedzieć: „jesteś dla mnie ważny”. Mężczyźni zazwyczaj odwdzięczają się tym samym.

To Cię zainteresuje: Proste triki, jak dobrze wypaść na pierwszej randce

Bądź sobą

Nie udawaj – to się nigdy nie opłaca. Facet szybko zorientuje się, że coś jest nie tak i z wielkiej miłości nic nie będzie. Przecież nikt nie chciałby być z osobą, która ma wiele osobowości. Receptą na udaną randkę jest po prostu bycie sobą – w najlepszym wydaniu, jakie znasz.

Uśmiechaj się!

Uśmiech jest zaraźliwy. Nie bez powodu ktoś kiedyś powiedział, że działa cuda. To on przełamuje bariery, zachęca do poznania, sprawia, że promieniejesz i to w nim można się zakochać. Dlatego – uśmiechaj się jak najczęściej!

Każdy pierwszy raz jest inny. Rozluźnij się i uwierz, że wszystko pójdzie po Twojej myśli. Po prostu się uda! W końcu pierwszego wrażenia nie da się powtórzyć.

@ śledź nas na instagramie
powrót do góry