Zdrowy seks

Najgorętsza pora roku – jak zmienia się libido?

autor: Ada Makuch | 26.06.2017Czytaj
To w jakim stopniu odczuwamy wzrost libido jest w dużej mierze zależne od pory roku, a nawet miesiąca. Jak zatem wygląda nasz miłosny kalendarz?
Zdrowy seks

Stosunek przerywany – antykoncepcja za darmo?

autor: Agnieszka Gałczyńska | 12.06.2017Czytaj
„Chciałabym rozpocząć współżycie z moim chłopakiem. Nie wiemy na jaką metodę antykoncepcji się zdecydować. Chłopak chce, żebyśmy stosowali stosunek przerywany, ale ja nie jestem przekonana. Nie chcę zajść w ciążę”...
Zdrowy seks

Czy żele plemnikobójcze są skuteczne?

autor: Agnieszka Gałczyńska | 18.05.2017Czytaj
„Planuję rozpocząć z chłopakiem współżycie. Zastanawiamy się nad wyborem metody antykoncepcyjnej. Myślę nad żelem plemnikobójczym. Ale w internecie jest mało informacji na jego temat.”
Zdrowy seks

Uzależnienie od masturbacji – czy to groźne?

autor: Agnieszka Gałczyńska | 08.05.2017Czytaj
Uzależnienie od masturbacji może mieć negatywne skutki nie tylko na seksualną strefę życia, ale i na wszystkie pozostałe.
Zdrowy seks

Wszystko, co powinnaś wiedzieć o kulkach gejszy

autor: Agnieszka Gałczyńska | 19.04.2017Czytaj
Kulki waginalne to nie tylko jedna z zabawek erotycznych, które podkręcają emocje w sypialni. To też gadżet dbający o kobiece zdrowie.
Zdrowy seks

Co to jest aseksualizm?

autor: Agnieszka Gałczyńska | 27.03.2017Czytaj
Czy da się żyć bez seksu? Niektórzy twierdzą, że tak. Dotychczas osoba aseksualna była wysyłana do psychologa. Dziś niektórzy uważają, że aseksualizm powinno się uznawać za czwartą orientację seksualną.
Zdrowy seks

Seks: najlepszy sposób na odchudzanie!

autor: Ada Makuch | 24.03.2017Czytaj
Nie od dziś wiadomo, że udane współżycie ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Okazuje się, że seks jest także niezwykle przyjemną metodą na zrzucenie zbędnych kilogramów!
Zdrowy seks

Chemia pożądania: jak hormony wpływają na libido kobiety?

autor: dr Andrzej Depko | 20.03.2017Czytaj
Libido to wypadkowa wielu czynników. Jego poziom zależy od stanu zdrowia, więzi z partnerem, a nawet tego, czy kobieta ma poczucie, że stosowana przez nią antykoncepcja jest wystarczająco skuteczna.
Zdrowy seks

Pochwica, czyli zakleszczona kobiecość

autor: Agnieszka Gałczyńska | 13.03.2017Czytaj
Pochwica to typ nerwicy płciowej, która uniemożliwia kobiecie współżycie. Lekarze przekonują, że jest ona uleczalna. Dlaczego, więc kobiety zamiast cierpienia nie wybierają terapii? Powód jest najczęściej ten sam – wstyd.
Zdrowy seks

Seksoholizm: czy przyjemność może stać się chorobą?

autor: Agnieszka Gałczyńska | 06.03.2017Czytaj
Seks jest ważną sferą życia każdego człowieka. Udane i częste pożycie, posiadanie fantazji erotycznych, oglądanie filmów dla dorosłych czy przeglądnie pism pornograficznych nie jest uznawane za seksoholizm.
@ śledź nas na instagramie
powrót do góry